Zadzwoń:  502 633 297

O firmie

Firma powstała w 1991 roku pod nazwą STOLARSTWO MEBLOWE I BUDOWLANE ANDRZEJ LUZAR. Zajmowaliśmy się wykonywaniem mebli na wymiar oraz stolarką budowlaną. W 2010 roku zmieniliśmy nazwę na ABC MEBLE i obecnie specjalizujemy się w wykonywaniu najwyższej jakości mebli na zamówienie według indywidualnych projektów. Moda na rynku meblowym ciągle się zmienia, a my zmieniamy się wraz z nią, aby zaprojektować i wykonać dla Państwa najlepszej jakości meble. Korzystając z wieloletniego doświadczenia staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów. Proponujemy rozwiązania konstrukcyjne łączące funkcjonalność oraz niepowtarzalną estetykę naszych mebli. Naszym klientom zależy na maksymalnym wykorzystaniu miejsca zarówno w szafie jak i w meblach kuchennych, dlatego nasze meble na zamówienie są wyposażone w różnego rodzaju szuflady, carga, szuflady wielopoziomowe, półki obrotowe, systemy relingowe.

Nasze szafy oferujemy w dwóch wariantach. Pierwszy – są to szafy z systemem drzwi uchylnych, drugi – szafy w systemie drzwi przesuwanych, do których używamy najwyższej jakości profile stalowe i aluminiowe. Oprócz tego, szafy wyposażone są w specjalne półki na buty, wieszaki na krawaty i paski, wysuwane wieszaki ubraniowe oraz oświetlenie. Meble kuchenne dopracowujemy w najdrobniejszych szczegółach. Do wykończenia naszych mebli używamy zawiasów, uchwytów oraz dodatków tylko wiodących marek.

Każdy nasz projekt jest inny, tworzony indywidualnie dla danej osoby. Spotkania z klientem oraz projekt i jego wycena są bezpłatne (Opole i okolice). Dopiero po obejrzeniu naszej propozycji klient podejmuje decyzje. Mamy możliwość wykonania także wizualizacji 3D w programie PRO100. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość naszych wyrobów, sprawne, terminowe dostawy oraz atrakcyjne ceny.

Z wyrazami szacunku
Dariusz Luzar